Husky | Bird 3 Plus
Husky Bird 3 Plus je jednoduchý, ľahký a cenovo zaujímavý trojmiestny turistický stan, ktorý je vylepšenou verziou svojho predchodcu Husky Bird 3 Classic. viac
Husky Bird 3 Plus je jednoduchý, ľahký a cenovo zaujímavý trojmiestny turistický stan, ktorý je vylepšenou verziou svojho predchodcu Bird 3 Classic. Je praktický, rozmermi malý a vyniká aj jednoduchým a rýchlym rozložením a zložením. Poskytuje priestrannú spálňu s rozmerom cca 180 x 220 cm, ktorá poslúži trom noclažníkom, dva vchody s malou apsidou na uloženie výbavy a s dvomi vetracími otvormi v hornej časti. Okrem toho disponuje durawrapovými nosnými tyčkami a opravárenským setom v balení.
Stan Bird 3 Plus sa ideálne hodí na príiežitostné nocovanie v kempe, pri vode či na festivaloch, no rovnako dobre vďaka svojej nízkej hmotnosti poslúži aj pri trekoch v nie náročných podmienkach.
Stan Bird 3 Plus sa ideálne hodí na príiežitostné nocovanie v kempe, pri vode či na festivaloch, no rovnako dobre vďaka svojej nízkej hmotnosti poslúži aj pri trekoch v nie náročných podmienkach.
Parametre
| Typ | Kopula |
|---|---|
| Hmotnosť | minimálna: 3,7 kg |
| Konštrukcia | Dvojplášťový , samonostný , vnútorná konštrukcia |
| Vetracie okná | 2 |
| Vnútorný materiál | Priedušný Nylon 190T , sieťová moskytiéra |
| Vonkajší materiál | podlepené švy , 185T Polyester , PU záter |
| Rozmer v zbalenom stave | 15 x 50 cm |
| Príslušenstvo | Opravná sada , sada oceľových kolíkov |
| Počet osôb | 3 |
| Predsieň | 1 x Apsida |
| Vodeodolnosť tropika | 4 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 7 000 mm |
| Materiál podlaha | PU záter , 190T Polyester |
| Vchody | 2 |
| Výška stanu | 125 - 130 cm |
| Celková hmotnosť | 4,1 kg |
| Rozmer - vonkajší | 300 x 185 x 130 cm |
| Rozmer - vnútorný | 215 x 180 x 130 cm |
| Kolíky | ocelové |











