Husky | Bizam 2 Plus
Stan Husky Bizam 2 Plus je vylepšenou verziou veľmi obľúbeného jednoduchého, ľahkého a skladného stanu Bizam. viac
Stan Husky Bizam 2 Plus je vylepšenou verziou veľmi obľúbeného jednoduchého, ľahkého a skladného stanu Bizam, základného modelu outdoorovej rady stanov Husky. Je praktický, rozmermi malý a je skvelým riešením pre príležitostné nocovanie pre dve osoby na občasné výlety a prenocovanie v prírode, pri vode, v kempoch a na festivaloch.
Parametre
| Typ | Kopula |
|---|---|
| Hmotnosť | 3,6 kg |
| Vetracie okná | 2 |
| Vnútorný materiál | Nylon 190T + sieťová moskytiéra |
| Vonkajší materiál | 185T Polyester , PU záter |
| Rozmer v zbalenom stave | 50 x 15 cm |
| Príslušenstvo | sada an opravy |
| Počet osôb | 2 |
| Predsieň | Áno |
| Vodeodolnosť tropika | 4 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 7 000 mm |
| Materiál podlaha | PU záter , 190T Polyester |
| Vchody | 2 |
| Výška stanu | 120 - 125 cm |
| Body kríženia | 1 |
| Celková hmotnosť | 3,6 kg |
| Materiál prútov | durawrap |
| Rozmer - vonkajší | 145 x 290 x 125 cm |
| Rozmer - vnútorný | 140 x 200 x 120 cm |
| Kolíky | ocelové |









