Husky | Bizam 2 Army
Stan Husky Bizam 2 Army je upravenou verziou obľúbeného stanu Husky Bizam, ktorý je praktický, ľahký a skladný. Army verzia ponúka maskáčový vzor, zvýšenú vodeodolnosť a mierne zníženú hmotnosť. viac
Stan Husky Bizam 2 Army je upravenou verziou obľúbeného stanu Husky Bizam, ktorý je praktický, ľahký a skladný. Army verzia ponúka maskáčový vzor, zvýšenú vodeodolnosť a mierne zníženú hmotnosť. Je ideálnym riešením pre minimalistické nocovanie pre dve osoby pri čo najnižšej hmotnosti a objeme. Bizam je neuveriteľne ľahký, skladný a okamžite použiteľný - veľmi ľahko a rýchlo ho rozložíte aj zložíte. Husky Bizam 2 Army je ideálna voľba na občasné výlety a prenocovanie v prírode, pri vode, na rybačke, či kdekoľvek kde využijete minimálny rozmer a hmotnosť a nenápadý maskáčový výzor.
Parametre
| Materiál | 185T Polyester 1 podlepené švy (vonkajší stan) , Nylon 190T + sieťová moskytiéra (vnútorný stan) , 190T Polyester (podlaha) |
|---|---|
| Typ | Kopula |
| Hmotnosť | 2,8 kg |
| Vetracie okná | 2 |
| Vnútorný materiál | Nylon 190T + sieťová moskytiéra |
| Vonkajší materiál | 185T Polyester , PU záter |
| Rozmer v zbalenom stave | 45 x 13 cm |
| Príslušenstvo | sada an opravy |
| Počet osôb | 2 |
| Predsieň | Áno |
| Vodeodolnosť tropika | 4 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 7 000 mm |
| Materiál podlaha | PU záter , 190T Polyester |
| Vchody | 2 |
| Výška stanu | 120 - 125 cm |
| Body kríženia | 1 |
| Celková hmotnosť | 2,8 kg |
| Materiál prútov | durawrap |
| Rozmer - vonkajší | 145 x 290 x 125 cm |
| Rozmer - vnútorný | 140 x 200 x 120 cm |
| Kolíky | ocelové |








