Husky | Devon
Husky Devon je ľahký, odolný a skladný spací vak vhodný pre dobrodružstvá v prírode počas jarného a letného obdobia. viac
Opis produktu: Husky Devon je ľahký, odolný a skladný spací vak vhodný pre dobrodružstvá v prírode počas jarného a letného obdobia. Kvalitná výplň z husacieho peria zabezpečuje vynikajúci tepelný komfort. Husky Devon váži len 850 g a v zbalenom stave disponuje malými rozmermi, čo z neho robí jednoducho prenosného spoločníka na cestách. Vysoká odolnosť, pohodlie a izolačné vlastnosti sú dosiahnuté vďaka špičkovým materiálom použitým na vnútornej a vonkajšej strane. Veľmi jemné, ľahké a prievzdušné 100% nylónové vlákna účinne odolávajú roztrhnutiu či inému mechanickému poškodeniu, pričom dosahujú aj skvelú pevnosť a pružnosť. Značkový, zateplený dvojcestný zips s poistkou umožňuje ľahkú manipuláciu. Ďalšia výbava zahŕňa vonkajšie a vnútorné vrecko, reflexné prvky, vnútornú zatepľovaciu légu a sťahovanie kapucne.
Parametre
| Materiál - výplň | Husie perie |
|---|---|
| Rozmer | 85 x 220 cm |
| Hmotnosť (g) | 850 g |
| Konštrukcia | Komorová |
| Plnenie | Husie perie 260g , 90/10- 700cuin |
| Vnútorný materiál | 20D 380T Nylon |
| Vonkajší materiál | 20D 380T Nylon |
| Rozmer v zbalenom stave | 25 x 15 cm |
| Príslušenstvo | Kompresný obal , protišmykové pásy , Skladovací vak |
| Dĺžka | 220 cm |
| Šírka | 85 cm |
| Teplota extrém | -5 °C |
| Max. výška osoby (odporúčaná) | 195 cm |
| Typ spacáku | Múmiový |
| Teplota komfort / high komfort | 7 °C |
| Teplota limit / low komfort | 3 °C |
| Vrecká | Vonkajšie a vnútorné vrecko |








