Coleman | Meadowood 4 Long BlackOut
Coleman Meadowood 4 Long BlackOut je priestranný vodotesný rodinný stan tunelovej konštrukcie, vybavený technológiou BlackOut Bedroom® a UVGuard™ s SPF 50. viac
Coleman Meadowood 4 Long BlackOut je priestranný vodotesný rodinný stan tunelovej konštrukcie, vybavený patentovanou technológiou BlackOut Bedroom®, ktorá zaisťuje pokojný a nerušený spánok pre celú rodinu, keďže blokuje denné svetlo čím je v spálni chladnejšie. Stan poskytuje mnoho priestoru na spanie či úložný priestor. Všitá podlaha chráni pred hmyzom a vodou, materiál zaisťuje, že sa látka nebezpečne nerozhorí a sama uhasne, čo poskytuje čas na únik v prípade núdze. Vysoko pružné a ľahké sklolaminátové tyče zaručujú dobrú reakciu na vietor a búrky a ochrana proti slnku UVGuard™ s ochranným faktorom SPF50 poskytujú skvelú ochranu proti ultrafialovému žiareniu.
Parametre
| Typ | Tunel |
|---|---|
| Rozmer | 300 x 630 x 210 cm |
| Certifikácia | UVGuard™ |
| Vetracie okná | 7 |
| Vnútorný materiál | Polyester , sieť proti hmyzu No-see-um |
| Vonkajší materiál | Polyester , potiahnuté PU , spomaľujúce horenie |
| Rozmer v zbalenom stave | 74 x 36 x 36 cm |
| Príslušenstvo | Prepravná taška |
| Počet osôb | 4 |
| Predsieň | Áno |
| Vodeodolnosť tropika | 4 000 mm |
| Materiál podlaha | PE , zváraný , plne integrovaný |
| UV Ochrana | Áno |
| Výška stanu | max. 190 cm |












