Husky | Blum 4
Husky Blum 4 je väčší plážový či záhradný prístrešok, na ochranu pred slnkom a vetrom. viac
Husky Blum 4 je väčší plážový či záhradný prístrešok, na ochranu pred slnkom a vetrom. Vďaka svojim rozmerom a výške poskytne dostatok priestoru a pre niekoľko detí pri hraní na zahráde či na pláži. Do prístrešku možno pohodlne umiestniť campingovú deku. Vďaka kríženej konštrukcii a rozsiahlemu počtu kotviacich bodov je zaistená vysoká stabilita. Použité materiály zaisťují vysokú vodeodolnosť a ochranu pred slnečnými lúčmi.
Parametre
| Typ | Kopula |
|---|---|
| Rozmer | 240 x 115 x 105 |
| Vonkajší materiál | podlepené švy , 185T Polyester , PU záter |
| Rozmer v zbalenom stave | 20 x 60 cm |
| Príslušenstvo | opravárenská sada |
| Počet osôb | 1 - 2 |
| Vodeodolnosť tropika | 4 000 mm |
| Materiál podlaha | Vrstvený Polyethylen , nepremokavý |
| Body kríženia | 2 |
| Celková hmotnosť | 2,2 kg |
| Materiál prútov | Durawrap |
| Kolíky | ocelové |

