Husky | Blum 2
Husky Blum 2 je menší plážový či záhradný prístrešok, na ochranu pred slnkom a vetrom. viac
Husky Blum 2 je menší plážový či záhradný prístrešok, na ochranu pred slnkom a vetrom. Je vhodný ako pre dospeých, na ochranu pred slnkom, vetrom či dažďom, tak aj pre tie najmenšie deti. V horúcom lete vám príjemný tieň a komfort. Plášť stanu a podlážka sú vyrobené z kvalitných materiálov zaručujúcich odolnosť proti vonkajším vplyvom - vetru a dažďu, dobrú priedušnosť a maximálne pohodlie.
Parametre
| Typ | Kopula |
|---|---|
| Rozmer | 170 x 80 x 105 |
| Vonkajší materiál | podlepené švy , 185T Polyester , PU záter |
| Rozmer v zbalenom stave | 20 x 50 cm |
| Príslušenstvo | opravárenská sada |
| Počet osôb | 1 - 2 |
| Vodeodolnosť tropika | 4 000 mm |
| Materiál podlaha | Vrstvený Polyethylen , nepremokavý |
| Body kríženia | 2 |
| Celková hmotnosť | 1,6 kg |
| Materiál prútov | durawrapové a laminátové tyčky s priemerom 7 , 9mm |
| Kolíky | ocelové |



