Coleman | Maranta
Coleman Maranta je spací vak s vnútorným vreckom, konštrukciou Thermolock, ktorá znižuje tepelné straty zipsom a ZipPlow™ zase zabraňuje zasekávaniu zipsu. viac
Coleman Maranta je spací vak s vložkami Polycotton Shell a Cotton Flanel vás udržia vždy v pohodlí, aj keď si oddýchnete po dni strávenom vonku. Spacák má vnútorné vrecko na uloženie cenností alebo drobných predmetov, konštrukciu Thermolock, ktorá znižuje tepelné straty zipsom, takže vám bude teplejšie a ZipPlow™ zase zabraňuje zasekávaniu zipsu tým, že odhŕňa látku od zipsu, čo uľahčuje vstup do spacieho vaku a výstup z neho. Spací vak Maranta sa dodáva v dvoch rôznych veľkostiach - teplotná trieda u oboch spacákov sa pohybuje od komfortnej teploty +11 °C, cez medznú teplotu +7 °C až po extrémnu teplotu -6 °C.
Veľkosť L: Rozmery spacáku sú 205 x 85 cm, rozmery balenia sú 43 x 25 x 25 cm a hmotnosť 2,18 kg.
Veľkosť XL: Rozmery spacáku sú 220 x 100 cm, rozmery balenia sú 49 x 28 x 27 cm a hmotnosť 2,58 kg.
Veľkosť L: Rozmery spacáku sú 205 x 85 cm, rozmery balenia sú 43 x 25 x 25 cm a hmotnosť 2,18 kg.
Veľkosť XL: Rozmery spacáku sú 220 x 100 cm, rozmery balenia sú 49 x 28 x 27 cm a hmotnosť 2,58 kg.
Parametre
| Rozmer | 205 x 85 / 220 x 100 cm |
|---|---|
| Hmotnosť | 2,18 / 2,58 kg |
| Vnútorný materiál | Bavlnený flanel |
| Vonkajší materiál | Polycotton (polyester s bavlnou) |
| Rozmer v zbalenom stave | 43 x 25 x 25 / 49 x 28 x 27 cm |
| Príslušenstvo | Prepravná taška |
| Teplota extrém | -6 °C |
| Typ spacáku | Pravouhlý |
| Teplota komfort / high komfort | +11 °C |
| Teplota limit / low komfort | +7 °C |
| Vrecká | Vnútorné vrecko |












