Coleman | Basalt Single
Coleman Basalt Single je pohodlný dekový spacák, ktorý potláča zápach, má vnútorné vrecko, vysoko účinnú izoláciu, konštrukciu Thermolock, Auto-Lock zips a zatepľujúci golier. viac
Coleman Basalt Single je pohodlný dekový spacák z materiálu Anti-odour, potláčajúceho zápach, poslúži vďaka kapucni a zatepľovaciemu golieru aj pri chladnom počasí. Ideálna voľba pre kemping. Spacák má vnútorné vrecko na uloženie cenností alebo drobností, ZipPlow™ zabraňuje zasekávaniu zipsu odhrnutím látky zo zipsu, pre ľahké nastupovanie a vystupovanie zo spacieho vaku, Auto-Lock zips zase zabraňuje samovoľnému rozopnutiu zipsu uzamknutím. Konštrukcia Thermolock znižuje tepelné straty zipsom a udržuje vás v teple, Izolácia Coletherm® je vysoko výkonná syntetická izolácia, ktorá ponúka skvelý pomer tepla k hmotnosti a má zníženú migráciu vlákien, čím eliminuje chladné miesta.
Parametre
| Materiál - výplň | Coletherm® |
|---|---|
| Hmotnosť | 2,2 kg |
| Plnenie | Izolácia Coletherm® |
| Vnútorný materiál | Polyesterový hodváb (ponžé) |
| Vonkajší materiál | Polyesterové mikrovlákno |
| Rozmer v zbalenom stave | 20 x 40 x 43 cm |
| Príslušenstvo | Prepravná taška |
| Dĺžka | 225 cm |
| Teplota extrém | -28 °C |
| Typ spacáku | Pravouhlý |
| Teplota komfort / high komfort | -3 °C |
| Teplota limit / low komfort | -9 °C |
| Vrecká | Vnútorné vrecko |
| Hmotnosť výplne | 1180 g |








