Pinguin | Tube
Pinguin Tube je veľmi skladná nafukovacia karimatka s integrovanou nožnou pumpou. viac
Pinguin Tube je veľmi skladná nafukovacia karimatka s integrovanou nožnou pumpou. Rozmer karimatky je 183 x 50 x 7 cm a zbalená má iba 10 x 25 cm. Súčasťou balenia je prepravný obal a opravná sada.
Parametre
| Typ | Nafukovacia |
|---|---|
| Rozmer | 183 x 50 x 7 |
| Rok kolekcie | 2015 |
| Hmotnosť | 0,58 kg |
| Rozmer v zbalenom stave | 10 x 25 cm |
| Príslušenstvo | opravná sada , prepravné púzdro , plastový ventil |
| Dĺžka | 183 cm |
| Šírka | 50 cm |
| Hrúbka | 7 cm |

