Camp | Kinetic Gyro Rewind Pro
Camp Kinetic Gyro Rewind Pro je prepracovaný ferratový set s páracím tlmičom, dlaňovými karabínami Echo a otočným mechanizmom GYRO proti kríženiu a zamotávaniu popruhov. viac
Kinetic Gyro Rewind Pro je ferratový set s páracím tlmičom, zabezpečujúci vysokú bezpečnosť lezca. Ferratový set je okrem páracieho tlmiča vybavený dlaňovými karabínami CAMP Echo a patentovaným otočným mechanizmom GYRO s 3 otočnými bodmi, ktorý vyhovie aj tým najnáročnejším ferratistom. Vďaka otočnému mechanizmu s tromi otočnými bodmi zabraňuje kríženiu popruhov a nepríjemnému zamotávaniu pri istení. Karabíny CAMP Echo sú špeciálne vyvinuté pre tú najjednoduchšiu obsluhu a komfortné ovládanie. Vďaka ich predĺženiu oproti bežným ferratovým karabínam zabraňujú kontaktu prstov s istiacim lanom a zvyšujú manipulovateľnosť. Ferratový set CAMP Kinetic Gyro Rewind Pre spĺňa normu EN958: 2017 (použitie pre osoby 40-120 kg). Set je dodávaný vrátane transportného obalu.
Parametre
| Materiál | Popruhy: Rewind polyester (19 mm) , Karabíny: hliník |
|---|---|
| Certifikácia | UIAA 128 , EN958: 2017 (40-120 kg) |
| Hmotnosť (g) | 655 g |
| Rok kolekcie | upravené 2024 |
| Nosnosť | 40 - 120 kg |
| Dĺžka | 95 - 115 cm |
| Výbava | otočný mechanizmus Gyro |
| Prepravný obal | Áno |
| Popruhy | Elastické , šírka 19 mm |
| Karabíny | Camp Echo |
| Tlmič pádu | Párací |











