Camp | Kinetic 2024
Camp Kinetic 2024 je novšia verzia ferratového setu s páracím tlmičom a slide-locking karabínami Camp Nomad. Od predchádzajúcej verzie sa líši vzhľadom a rozmermi. viac
Opis výrobku: Camp Kinetic 2024 je novšia verzia ferratového setu s páracím tlmičom a slide-locking karabínami Camp Nomad. Od predchádzajúcej verzie sa líši vzhľadom a rozmermi. Ferratová sada Camp Kinetic je vhodná na použitie pri hmotnosti od 40 do 120 kg (vrátane výbavy). Ferratová sada Kinetic má hmotnosť 420 gramov a v zbalenom prepravnom púzdre rozmer cca 20 x 11 x 6 cm. Použité karabíny Camp Nomad sú "full-size" karabíny (rozmer 131 x 76 mm) s automaticky uzatvárateľným zámkom, špeciálne dizajnované na použitie na Via Ferrata. Camp Kinetic disponuje 20 mm širokými šitými popruhmi (lanyardmi).
Vlastnosti produktu: Ľahký a kompaktný šitý párací tlmič; 20 mm šité lanyardy; Naväzovacie oko; Slide-locking karabíny Camp Nomad; Transportný obal súčasťou; EN958:2017 (40-120kg); UIAA 128; Použitie: Via ferrata
Vlastnosti produktu: Ľahký a kompaktný šitý párací tlmič; 20 mm šité lanyardy; Naväzovacie oko; Slide-locking karabíny Camp Nomad; Transportný obal súčasťou; EN958:2017 (40-120kg); UIAA 128; Použitie: Via ferrata
Parametre
| Materiál | Polyester 20 mm (popruhy) , Hliník (karabíny) |
|---|---|
| Certifikácia | EN958: 2017 (40-120 kg) |
| Hmotnosť (g) | 420 g |
| Rok kolekcie | 2024 |
| Nosnosť | 40 - 120 kg |
| Dĺžka | 98 cm |
| Prepravný obal | Áno |
| Popruhy | Polyester 20 mm |
| Karabíny | Nomad |
| Tlmič pádu | Párací |





