Camp | Kinetic 2023
Camp Kinetic 2023 je ferratový set s páracím tlmičom a karabínami Camp Nomad, zaisťujúci vysokú bezpečnosť lezca. Je vhodný na použitie pri hmotnosti od 40 do 120 kg (vrátane výbavy). Ferratová sada Kinetic má hmotnosť 470 gramov a v zbalenom prepravnom púzdre rozmer cca 20 x 14 x 4 cm. Použité karabíny Camp Nomad sú "full-size" karabíny (rozmer 131 x 76 mm) s automaticky uzatvárateľným zámkom, špeciálne dizajnované na použitie na Via Ferrata.
Parametre
| Certifikácia | EN958: 2017 (40-120 kg) |
|---|---|
| Hmotnosť (g) | 470 g |
| Rok kolekcie | 2023 |
| Rozmer v zbalenom stave | cca 20 x 14 x 4 cm |
| Nosnosť | 10 - 120 kg |
| Dĺžka | 105 cm |
| Prepravný obal | Áno |
| Karabíny | Nomad |
| Tlmič pádu | Párací |




