Camp | Kinetic Rewind
Camp Kinetic Rewind je kompaktný ferratový set s páracím tlmičom, dlaňovými karabínami Camp Hercules a s elastickými 19 mm popruhmi, ktoré sa dajú natiahnuť z dĺžky 87 cm až na 107 cm. viac
Popis výrobku: Camp Kinetic Rewind je kompaktný ferratový set s páracím tlmičom, dlaňovými karabínami Camp Hercules a s elastickými 19 mm popruhmi, ktoré sa dajú natiahnuť z dĺžky 87 cm až na 107 cm. Párací tlmič zaisťuje vysokú bezpečnosť lezca. Ferratový set Kinetic Rewind spĺňa požiadavky normy EN 958: 2017, teda použitie pre hmotnosti 40-120 kg. Pre maximálne pohodlie sú upravené aj elastické 19 mm široké šité popruhy, ktoré maximálne skracujú svoju dĺžku a pri pohybe neprekážajú. Set je dodávaný vrátane prepravného obalu.
Vlastnosti produktu: Ľahký a kompaktný šitý párací tlmič; Elastické lanyardy; Naväzovacie oko; Dlaňové karabíny Camp Hercules; Transportný obal súčasťou; EN958:2017 (40 - 120 kg); UIAA 128; Použitie: Via ferrata
Vlastnosti produktu: Ľahký a kompaktný šitý párací tlmič; Elastické lanyardy; Naväzovacie oko; Dlaňové karabíny Camp Hercules; Transportný obal súčasťou; EN958:2017 (40 - 120 kg); UIAA 128; Použitie: Via ferrata
Parametre
| Materiál | Popruhy: polyester , Karabíny: Hliník |
|---|---|
| Certifikácia | EN958: 2017 (40-120 kg) |
| Hmotnosť (g) | 510 g |
| Rok kolekcie | 2024 |
| Rozmer v zbalenom stave | zbalené cca 19 x 9 x 7 cm |
| Nosnosť | 40 - 120 kg |
| Dĺžka | 87 - 107 cm |
| Prepravný obal | Áno |
| Popruhy | Lanyard elastické popruhy |
| Karabíny | Hercules |
| Tlmič pádu | Párací |





