Husky | Fuzzy 3,5 New
Obľúbená univerzálna samonafukovacia karimatka Husky Fuzzy New s hrúbkou 3,5 cm a rozmermi 58 x 180 cm. Je vyrobená z 68D Polyesteru Honey Comb Ripstop, čo zaisťuje jej ľahkosť, odolnosť a mnohých z nás tiež poteší, že jej výroba je prívetivejšia k prírode. Hmotnosť menej ako 1 kg, dobrá izolácia aj pohodlné rozmery z nej robia skutočne všestrannú karimatku, ktorú využijete ako na výlety do prírody a túry, tak aj do kempu. Zbalená má rozmer iba 28 x 20 cm.
Parametre
| Materiál | 68D Polyester Honey Comb Ripstop / TPU záter |
|---|---|
| Typ | Samonafukovacia |
| Rozmer | 5 , 180 x 58 x 3 |
| Hmotnosť | 0,99 kg |
| Vonkajší materiál | 68D Polyester Honey Comb Ripstop / TPU záter |
| Rozmer v zbalenom stave | 28 x 20 cm |
| Dĺžka | 180 cm |
| Šírka | 58 cm |
| Hrúbka | 3,5 cm |

















