Husky | Fuzzy Army 3,5
Husky Fuzzy Army 3,5 je samonafukovacia karimatka s hrúbkou 3,5 cm, vo výbornej kombinácii malého rozmeru, dobrej izolácie a pohodlia. Vo verzii Army má Husky Fuzzy maskovací vzor. viac
Husky Fuzzy Army 3,5 je samonafukovacia karimatka s hrúbkou 3,5 cm, vo výbornej kombinácii malého rozmeru, dobrej izolácie a pohodlia. Vo verzii Army má Husky Fuzzy maskovací vzor. Karimatka je vyrobená z 60D Polyesteru Honey Comb Ripstop, vďaka čomu je ľahká a odolná. Poskytuje izolačnú vrstvu 3,5 centimetra. Ako zbalená má rozmery 28 x 20 centimerov. Karimatka Fuzzy Army 3,5 je skvelou voľbou na turistiku a treky, kempovanie alebo aj na chalupu - získate v nej naozaj univerzálneho pomocníka s nenápadným vzorom.
Parametre
| Materiál | 68D Polyester Honey Comb Ripstop / TPU zátěr |
|---|---|
| Typ | Samonafukovacia |
| Rozmer | 5 , 180 x 58 x 3 |
| Hmotnosť | 0,9 kg |
| Rozmer v zbalenom stave | udávané: 28 x 20 , zmerané: 29 x 17 cm |
| Dĺžka | 180 cm |
| Šírka | 58 cm |
| Hrúbka | 3,5 cm |






