Husky | Flake 3,5
Husky Flake 3,5 je samonafukovacia karimatka. Poskytuje izolačnú vrstvu 3,5 centimetra pre pohodlný spánok a dobrú tepelnú izoláciu. Na zadnej strane je vybavená protišmykovými pásmi, ktoré zabraňujú jej šmýkaniu sa na nerovnomernom povrchu. Má hmotnosť 980 gramov pri rozmeroch 180 x 58 x 3,5 centimerov. Karimatka Flake 3,5 je vyrobená z materiálu 75D Polyester Diamond Ripstop s TPU záterom. Táto univerzálna karimatka je výborným spoločníkom na výlety do prírody, ale aj na prespanie na chatu, či do kempu.
Parametre
| Materiál | 75D Polyester Diamond Ripstop / TPU zátěr |
|---|---|
| Typ | Samonafukovacia |
| Rozmer | 5 , 180 x 58 x 3 |
| Hmotnosť | 0,98 kg |
| Rozmer v zbalenom stave | 30 x 17 cm |
| Dĺžka | 180 cm |
| Šírka | 58 cm |
| Hrúbka | 3,5 cm |











