Husky | Dexter
Husky Dexter je mimoriadne ľahký a zároveň hrejivý múmiový spacák, ktorý zvládne aj náročné podmienky. viac
Husky Dexter je mimoriadne ľahký a zároveň hrejivý múmiový spacák, ktorý zvládne aj náročné podmienky. Okrem toho spacák v batohu nezaberie veľa miesta, čo ho robí skvelým spoločníkom pre náročné vysokohorské expedície. Výplň z kačacieho peria poskytuje vynikajúci tepelný komfort aj v extrémne mrazivých podmienkach. Vysoká odolnosť, pohodlie a skvelé izolačné vlastnosti sú zaručené prvotriednymi materiálmi na vnútornej i vonkajšej strane spacáku. Na vnútorný aj vonkajší materiál boli použité veľmi jemné, ľahké a priedušné 100% nylonové vlákna, ktoré zároveň zabezpečujú dostatočnú pevnosť a pružnosť. Protišmykové pásy na zadnej časti zabraňujú skĺzaniu spacáku z podložky. Husky Dexter je vybavený aj zatepľovacím golierom pre zvýšenie tepelného komfortu. Značkový, zateplený dvojcestný zips s poistkou umožňuje jednoduchú manipuláciu. Spacák disponuje aj vonkajším a vnútorným vreckom, reflexnými prvkami, vnútornou zatepľovacou légou a sťahovaním kapucne. Husky Dexter je vhodný najmä pre náročnejšie expedície, ale skvelo poslúži aj pri bežnej turistike a kempovaní.
Parametre
| Materiál - výplň | Kačacie perie |
|---|---|
| Rozmer | 85 x 220 cm |
| Konštrukcia | Komorová |
| Plnenie | 700 cuin , Kačacie perie 480 g - 90/10 |
| Vnútorný materiál | 30D 350T Nylon |
| Vonkajší materiál | 30D 350T Ripstop Nylon |
| Rozmer v zbalenom stave | 30 x 18 cm |
| Príslušenstvo | Kompresný obal , protišmykové pásy , pútka pre skladovanie , skladovací vak |
| Hmotnosť (kg) | 1,12 kg |
| Dĺžka | 220 cm |
| Šírka | 85 cm |
| Max. výška osoby (odporúčaná) | 195 cm |
| Typ spacáku | Múmiový |
| Vrecká | Vonkajšie a vnútorné vrecko |
| T - Komfort (podľa EN13537) | 3 °C |
| T - Limit (podľa EN13537) | -3 °C |
| T - Extrém (podľa EN13537) | -15 °C |













