Husky | Bright 4
Husky Bright 4 je ľahký štvormiestny stan s vnútornou duralovou konštrukciou, ktorý je vhodný najmä na treky či turistiku pre skupinu viacerých osôb. Vyniká nízkou hmotnosťou a nadštandardnými parametrami. viac
Husky Bright 4 je ľahký štvormiestny stan s vnútornou duralovou konštrukciou, ktorý je vhodný najmä na treky či turistiku pre skupinu viacerých osôb. Vyniká nízkou hmotnosťou, jednoduchou konštrukciou a nadštandardnými parametrami vodeodolnosti. Samozrejmosťou sú dva vchody a dve malé predsienky (apsidy) na uloženie výbavy. Balenie stanu Bright 4 obsahuje aj opravárenský set pre rýchlu opravu a kompresný obal, určený pre jednoduchý prenos.
Parametre
| Rozmer | (Š × D × V ) 210 × 400 × 130 cm |
|---|---|
| Konštrukcia | Dvojplášťový samonosný stan s vnútornou konštrukciou |
| Vnútorný materiál | Priedušný Nylon 190T , siet’ová moskytiéra |
| Vonkajší materiál | podlepené švy , PU záter , Polyester Ripstop |
| Rozmer v zbalenom stave | 50 x 18 cm |
| Príslušenstvo | Duralové odľahčené kolíky , opravárenský set , kompresný obal |
| Počet osôb | 4 |
| Vodeodolnosť tropika | 6 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 10 000 mm |
| Vchody | 2 |
| Celková hmotnosť | 3,7 kg |
| Kolíky | Duralové |









