Husky | Boyard 4 Classic
Husky Boyard 4 Classic je ľahký ale priestranný turistický stan z rady osvedčených a dobre predávaných stanov Outdoor Classic. Ponúka 1 spálňu s 1 vchodom pre 4 osoby (rozmer cca 220 x 210 cm) a dve malé predsienky na batožinu. viac
Husky Boyard 4 Classic je jednoduchý, ľahký ale priestranný turistický stan z rady osvedčených a dobre predávaných stanov Outdoor Classic. Ponúka 1 spálňu s 1 vchodom pre 4 osoby (rozmer cca 220 x 210 cm) a dve malé predsienky vhodné na uloženie batožiny. Boyard 4 je ideálny na prenocovanie v prírode na turistiku a trek vzhľadom na jeho nízku hmotnosť voči vnútornému rozmeru, jednoduchosť skladania a v neposlednom rade priaznivú cenu. Ocenia ho nielen tí, ktorí potrebujú prístrešok pre 4 osoby pri nízkom prepravnom rozmere a malej hmotnosti, no aj tí, ktorí hľadajú veľký vnútorný priestor pre menej osôb. Stan má v zbalenom stave iba cca 50 x 18 cm. Dodáva sa vrátane opravnej sady.
Parametre
| Typ | Kopula |
|---|---|
| Rozmer | 210 x 400 x 130 |
| Hmotnosť | 3,9 kg |
| Vetracie okná | 2 |
| Vnútorný materiál | sieťová moskytiéra , priedušný Nylon 190T |
| Vonkajší materiál | podlepené švy , 185T Polyester , PU záter |
| Rozmer v zbalenom stave | 50 x 18 cm |
| Príslušenstvo | opravárenský set |
| Počet osôb | 4 |
| Predsieň | 2 (2 x cca 90 x 210 cm) |
| Vodeodolnosť tropika | 3 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 5 000 mm |
| Materiál podlaha | PU záter , 190T Polyester |
| Vchody | 2 |
| Body kríženia | 1 |
| Celková hmotnosť | 3,9 kg |
| Rozmer - vonkajší | 210 x 400 x 130 cm |
| Rozmer - vnútorný | 205 x 205 x 125 cm |
| Kolíky | ocel |
















