Coleman | Octago
Coleman Octago je trojmiestny originálny priestranný stan v tvare jurty s UV ochranou. Stan je dodávaný s obalom pre ľahký transport a skladovanie. viac
Coleman Octago je trojmiestny originálny stan v tvare jurty, ktorý poskytne nebývalý priestor a komfort. Unikátne dvere v tvare D držia na pántoch a uľahčujú vstup do stanu. Jurta s otvoreným vnútorným priestorom, pre mladých táborníkov, ľahko postaviteľná, konštrukcia oceľ + laminát tyčky, integrovaná podlaha. Táto jurta ponúka mnoho možností použitia, ako stan na hranie, druhá spálňa, hudobné festivaly a kdekoľvek inde. Odstránením tropika máte k dispozícii záhradný altánok. Stan je dodávaný s obalom pre ľahký transport a skladovanie.
Parametre
| Typ | Octagon |
|---|---|
| Rozmer | 290 x 270 x 150 cm |
| Hmotnosť | 11,6 kg |
| Vetracie okná | 1 |
| Vnútorný materiál | Polyester , sieť proti hmyzu No-see-um |
| Vonkajší materiál | Polyester , potiahnuté PU , spomaľujúce horenie |
| Rozmer v zbalenom stave | 70 x 24 x 24 cm |
| Príslušenstvo | Prepravná taška na kolieskach |
| Počet osôb | 3 |
| Vodeodolnosť tropika | 2 000 mm |
| Materiál podlaha | PE , zváraný , plne integrovaný |
| UV Ochrana | Áno |
| Vchody | Výklopné dvere |
| Výška stanu | max. 152 cm |





