Cober | Edge+
Trekkingové paličky Cober Edge+ sú vhodné aj na extrémne zaťaženie. Pohodlná rukoväť s dvojitým gripom a nastaviteľnosť v rozpätí 68 až 140 cm s ľahko nastaviteľným zaklápacím uzáverom dĺžky. viac
Trekkingové paličky Cober Edge+ sú vhodné aj na extrémne zaťaženie, pri zachovaní hmotnosti 560 gramov na pár. Vzhľadom na svoju pevnosť sú použiteľné či na turistiku v náročnom teréne, alebo na snežnice a skialpy. Pohodlná rukoväť s dvojitým gripom a nastaviteľnosť v rozpätí 68 až 140 cm ľahko nastaviteľným uzáverom. Dodávané vrátane ochranných klobúčikov na hrot a malých krúžkov - snehových tanierikov, vhodných ku snežniciam, alebo na skialp s priemerom 50 mm.
Parametre
| Materiál | Hliníková zliatina (Dural , ALU 7075 T6) |
|---|---|
| Rozmer | 68 - 140 cm |
| Hmotnosť (g) | 560 g |
| Príslušenstvo | Gumové koncovky , snehové tanieriky (50 mm) |
| Držadlo | Pena "Foam plus" |
| Počet dielov | 3 |
| Hrot | Tvrdený kov |
| Predĺžená rukoväť | Áno |
| Systém uzamykania dĺžky | Rýchloupínací - Klip |


