Ruike | M875-TZ
Ruike M875-TZ je luxusný zatvárací nôž, ktorý je vďaka svojej nízkej váhe (110 g) veľmi dobre skladným doplnkom. Na noži zaujme najmä rukoväť vyrobená z titánovej zliatiny TC4 s karbónovou inlayou. viac
Ruike M875-TZ je luxusný zatvárací nôž, ktorý je vďaka svojej nízkej váhe (110 g) veľmi dobre skladným doplnkom. Na noži zaujme najmä rukoväť vyrobená z titánovej zliatiny TC4 s karbónovou inlayou.
O pohodlné a rýchle otváranie čepele sa stará páčka flipper. Positka Frame lock zabezpečuje ochranu pred nechceným zatvorením čepele. Tú je ešte možné dodatočne poistiť zámkom Beta lock. Praktickým doplnkom je oceľová spona, ktorá umožňuje nôž uchytiť vo vrecku. Na výrobu čepele uloženej na guličkovom ložisku bola použitá kvalitná martenzitová kobaltová oceľ N690Co od nemeckého výrobcu Böhler Uddenholm s optimalizovaným chemickým zložením a kryštalickou štruktúrou. Celková dĺžka noža je 208 mm, z ktorej 89 mm tvorí čepeľ. Tá má hrúbku 3,5 mm a tvrdosť na úrovni 58-60 HRC.
O pohodlné a rýchle otváranie čepele sa stará páčka flipper. Positka Frame lock zabezpečuje ochranu pred nechceným zatvorením čepele. Tú je ešte možné dodatočne poistiť zámkom Beta lock. Praktickým doplnkom je oceľová spona, ktorá umožňuje nôž uchytiť vo vrecku. Na výrobu čepele uloženej na guličkovom ložisku bola použitá kvalitná martenzitová kobaltová oceľ N690Co od nemeckého výrobcu Böhler Uddenholm s optimalizovaným chemickým zložením a kryštalickou štruktúrou. Celková dĺžka noža je 208 mm, z ktorej 89 mm tvorí čepeľ. Tá má hrúbku 3,5 mm a tvrdosť na úrovni 58-60 HRC.
Parametre
| Hmotnosť (g) | 110 g |
|---|---|
| Záruka | 5 rokov |
| Klip / Spona | Oceľová spona |
| Poistka sklápania | Frame lock |
| Celková dĺžka | 20 , 8 cm |
| Materiál - čepel | N690Co od Bohler Uddenholm |
| Materiál - rukoväť | Titánová zliatina TC4 + karbonová inlay |
| Dĺžka čepele | 8,9 cm |
| Tvrdosť čepele | 58-60 HRC |
| Hrúbka čepele | 3,5 mm |









