Ruike | M671-TZ
Ruike M671-TZ je vylepšenou luxusnou titánovou verziou svojho obľúbeného predchodcu Ruike P671-CB, ktorá je vhodná pre pravákov aj ľavákov. viac
Ruike M671-TZ je vylepšenou luxusnou titánovou verziou svojho obľúbeného predchodcu Ruike P671-CB, ktorá je vhodná pre pravákov aj ľavákov.
Nôž sa otvára jednoducho pomocou palcovej páčky na oboch stranách čepele. Poistka frame lock sa stará o ochranu pred nechceným zatvorením počas používania. Užitočným praktickým doplnkom je oceľová spona slúžiaca na uchytenie vo vrecku, ktorá spoločne s jeho nízkou váhou (99 g) robí z Ruike M671-TZ skvelý doplnok na každodenné nosenie. Na výrobu čepele bola použitá martenzitová chróm-molybdénová oceľ 154CM od amerického výrobcu Crucible industries s optimalizovaným chemickým zložením a kryštalickou štruktúrou. Rukoväť noža je vyrobená z titánovej zliatiny TC4, ktorá zabezpečuje komfortný úchop. Celková dĺžka noža je 164 mm, z ktorej 70 mm tvorí čepeľ. Tá má hrúbku 3,5 mm a tvrdosť na úrovni 58-60 HRC.
Nôž sa otvára jednoducho pomocou palcovej páčky na oboch stranách čepele. Poistka frame lock sa stará o ochranu pred nechceným zatvorením počas používania. Užitočným praktickým doplnkom je oceľová spona slúžiaca na uchytenie vo vrecku, ktorá spoločne s jeho nízkou váhou (99 g) robí z Ruike M671-TZ skvelý doplnok na každodenné nosenie. Na výrobu čepele bola použitá martenzitová chróm-molybdénová oceľ 154CM od amerického výrobcu Crucible industries s optimalizovaným chemickým zložením a kryštalickou štruktúrou. Rukoväť noža je vyrobená z titánovej zliatiny TC4, ktorá zabezpečuje komfortný úchop. Celková dĺžka noža je 164 mm, z ktorej 70 mm tvorí čepeľ. Tá má hrúbku 3,5 mm a tvrdosť na úrovni 58-60 HRC.
Parametre
| Hmotnosť (g) | 99 g |
|---|---|
| Záruka | 5 rokov |
| Klip / Spona | Oceľová spona |
| Poistka sklápania | Frame lock |
| Celková dĺžka | 4 cm , 16 |
| Materiál - čepel | Nerezová oceľ 154CM |
| Materiál - rukoväť | Titánová zliatina TC4 |
| Dĺžka čepele | 7 cm |
| Tvrdosť čepele | 58-60 HRC |
| Hrúbka čepele | 3,5 mm |







