Husky | Scrod
Husky Scrod sú ľahké, pevné a skladacie trekkingové paličky hliníkovej konštrukcie, ktoré poslúžia ako výborný pomocník na každej ceste. viac
Husky Scrod sú ľahké, pevné a skladacie trekkingové paličky hliníkovej konštrukcie, ktoré poslúžia ako výborný pomocník na každej ceste.
Palice Husky Scord majú tvarovanú rukoväť z EVA peny, ktorá skvelo padne do ruky a s pomocou Flip-Lock systému je možné pohodlne nastaviť potrebnú výšku palíc. Tieto palice sú skveľou voľbou do prírody a hôr. Vďaka skladacej a ľahkej hliníkovej konštrukcii nezaberú veľa miesta v batohu alebo pripnuté na batohu, keď ich práve nepotrebujete. K paliciam v balení prislúcha aj košík, gumová špička, bezpečnostný kryt na hrot a nastaviteľné putko. Okrem hliníka pri výrobe týchto palíc sa využili aj ďalšie materiály ako napríklad volfrám z ktorého je zhotovený tip a EVA výlisok na rukoväti + plastová hlava. Palice su jednej veľkosti s rozmermi 36/110-130 cm a hmotnoťou (jedna palica) 280g. Palice sú v ponuke len v jednej farebnej kombinácii a to čierna/oranžová.
Trekkingové palice Husky Scrod sú skvelou voľbou pre všetkých turistov, ktorí hľadajú ľahké, skladné, odolné a zároveň spoľahlivé paličky na ich cesty.
Palice Husky Scord majú tvarovanú rukoväť z EVA peny, ktorá skvelo padne do ruky a s pomocou Flip-Lock systému je možné pohodlne nastaviť potrebnú výšku palíc. Tieto palice sú skveľou voľbou do prírody a hôr. Vďaka skladacej a ľahkej hliníkovej konštrukcii nezaberú veľa miesta v batohu alebo pripnuté na batohu, keď ich práve nepotrebujete. K paliciam v balení prislúcha aj košík, gumová špička, bezpečnostný kryt na hrot a nastaviteľné putko. Okrem hliníka pri výrobe týchto palíc sa využili aj ďalšie materiály ako napríklad volfrám z ktorého je zhotovený tip a EVA výlisok na rukoväti + plastová hlava. Palice su jednej veľkosti s rozmermi 36/110-130 cm a hmotnoťou (jedna palica) 280g. Palice sú v ponuke len v jednej farebnej kombinácii a to čierna/oranžová.
Trekkingové palice Husky Scrod sú skvelou voľbou pre všetkých turistov, ktorí hľadajú ľahké, skladné, odolné a zároveň spoľahlivé paličky na ich cesty.
Parametre
| Materiál | Hliník |
|---|---|
| Rozmer | 110-130 cm |
| Hmotnosť (g) | 2 x 280 g |
| Rok kolekcie | 2022 |
| Príslušenstvo | Bezpečnostný kryt na hrot , nastaviteľné putko |
| Určenie | Turistika , Trekking |
| Držadlo | EVA pena |
| Hrot | Volfrám |
| Pútko | Áno |
| Systém skladania | Rozložením |
| Systém uzamykania dĺžky | Rýchloupínací - Klip |
| Priemer paličky | 36 mm |










