Pinguin | Bamboo FL Foam
Pinguin Bamboo FL Foam sú trojdielne turistické paličky vyrobené z kombinácie pevného duralu a bambusového dreva. Dĺžka sa uzamyká pomocou jednoduchého a rýchlo nastaviteľného zámku "Fast Lock". viac
Pinguin Bamboo FL Foam sú trojdielne turistické paličky vyrobené z kombinácie pevného duralu a bambusového dreva. Hliník 7075 (dural) je vo vrchnej časti paličiek potiahnutý bambusovým drevom, ktorá je nielen dizajnovo veľmi zaujímavá, ale aj zvyšuje ich pevnosť. Spodné dva diely majú povrch s eloxovaného hliníku, kvôli lepšej ochrane pred mechanickým poškodením a poškriabaním. Rukoväť paličiek je z kombinácie korku a EVA peny so vzorom korku. Paličky tak nielen poskytujú to najlepšie z dostupných materiálov, ale aj na pohľad zaujmú veľmi pekným prírodným dizajnom.
Paličky Pinguin Bamboo FL Foam vážia 470 gramov (pár) a sú nastaviteľné v rozpätí od 63 do 135 cm. Samozrejmosťou sú gumové koncovky hrotov, dva páry vymeniteľných tanierikov (priemer 53 a 80 mm) a ľahké pútka na upevnenie okolo zápästia. Sú ideálne pre každého, kto hľadá pevné univerzálne turistické paličky s pekným prírodným dizajnom kombinácie korku a dreva.
Paličky Pinguin Bamboo FL Foam vážia 470 gramov (pár) a sú nastaviteľné v rozpätí od 63 do 135 cm. Samozrejmosťou sú gumové koncovky hrotov, dva páry vymeniteľných tanierikov (priemer 53 a 80 mm) a ľahké pútka na upevnenie okolo zápästia. Sú ideálne pre každého, kto hľadá pevné univerzálne turistické paličky s pekným prírodným dizajnom kombinácie korku a dreva.
Parametre
| Materiál | Hliník 7075 , Bambusová dužina |
|---|---|
| Rozmer | 63 - 135 cm |
| Hmotnosť (g) | 2 x 235 g |
| Príslušenstvo | gumové koncovky , 2 páry snehových tanierov |
| Držadlo | EVA pena , korok |
| Počet dielov | 3 |
| Hrot | Karbid volfrámu |
| Systém uzamykania dĺžky | Rýchloupínací - Klip |
| Priemer paličky | 16 / 14 / 12 mm |
| Antishock (Odpruženie) | Nie |

