Coleman | Waterfall 5 Deluxe
Coleman Waterfall 5 Deluxe je šikovný hybridný stan s priestranným obývacím priestorom. Stan je vodeodolný, chráni pred hmyzom, látka nebezpečne nerozhorí a sama uhasne a vysoko pružné a ľahké sklolaminátové tyče zaručujú dobrú reakciu na vietor a búrky. viac
Coleman Waterfall 5 Deluxe je šikovný hybridný stan s priestranným obývacím priestorom. Stan je vodeodolný, všitá podlaha chráni pred hmyzom a vodou, materiál zaisťuje, že sa látka nebezpečne nerozhorí a sama uhasne, čo poskytuje čas na únik v prípade núdze a vysoko pružné a ľahké sklolaminátové tyče zaručujú dobrú reakciu na vietor a búrky.
Parametre
| Typ | Kopula - Tunel |
|---|---|
| Rozmer | 280 x 510 x 200 cm |
| Hmotnosť | 13,5 kg |
| Vetracie okná | 1 |
| Vnútorný materiál | Priedušný polyester , sieť proti hmyzu No-see-um |
| Vonkajší materiál | Polyester , potiahnuté PU , spomaľujúce horenie |
| Rozmer v zbalenom stave | 71 x 26 x 26 cm |
| Príslušenstvo | Prepravná taška |
| Počet osôb | 5 |
| Vodeodolnosť tropika | 3000 mm |
| Materiál podlaha | PE , zváraný , plne integrovaný |
| UV Ochrana | Áno |
| Vchody | Štandardný vstup (rolovacie dvere) |
| Výška stanu | max. 200 cm |










