Coleman | Fision 100
Coleman Fision 100 je teplejší letný spacák jednovrstvovej konštrukcie s vnútorným vreckom, dostatkom miesta na nohy, termo golierom a vysoko účinnou izoláciou. viac
Coleman Fision 100 je teplejší letný spacák jednovrstvovej konštrukcie oceníte pri chladnejších nociach, ideálny pre kemping, víkendové pobyty a letnú dovolenku. Spací vak má vnútorné vrecko na uloženie cenností alebo drobností, termo golierom, ktorý poskytuje extra teplo a izoláciu v blízkosti kapucne, kde môže unikať vzduch. ZipPlow™ zabraňuje zasekávaniu zipsu odhrnutím látky zo zipsu, pre ľahké nastupovanie a vystupovanie zo spacieho vaku, Auto-Lock zips zase zabraňuje samovoľnému rozopnutiu zipsu uzamknutím. Izolácia Coletherm® je vysoko výkonná syntetická izolácia, ktorá ponúka skvelý pomer tepla k hmotnosti a má zníženú migráciu vlákien, čím eliminuje chladné miesta.
Parametre
| Materiál - výplň | Coletherm® |
|---|---|
| Hmotnosť | 2,3 kg |
| Plnenie | Izolácia Coletherm® |
| Vnútorný materiál | Polyesterový hodváb (ponžé) |
| Vonkajší materiál | Polyester |
| Rozmer v zbalenom stave | 39 x 18 cm |
| Príslušenstvo | Prepravná taška |
| Dĺžka | 208 cm |
| Teplota extrém | -8 °C |
| Typ spacáku | Múmiový |
| Teplota komfort / high komfort | +9 °C |
| Teplota limit / low komfort | +5 °C |
| Vrecká | Vnútorné vrecko |
| Hmotnosť výplne | 1250 g |









