Husky | Fledy 4
Husky Fledy 4 je ľahká a skladná samonafukovacia karimatka s hrúbkou 4 cm, vhodná na všetky typy outdoorových aktivít vrátane dlhších trekov. viac
Husky Fledy 4 je ľahká a skladná samonafukovacia karimatka s hrúbkou 4 cm, vhodná na všetky typy outdoorových aktivít vrátane dlhších trekov.
Opis produktu: Husky Fledy 4 je pohodlná samonafukovacia karimatka, ktorá je dokonalým spoločníkom pre všetky outdoorové aktivity. Vďaka svojej nízkej hmotnosti a skladných rozmerom sa ľahko zmestí do batohu. Karimatka je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu 190T Polyester, čo zaručuje jej odolnosť a spoľahlivosť. S hrúbkou izolačnej vrstvy až 4 cm karimatka poskytne maximálny komfort počas spánku. Husky Fledy 4 disponuje tepelným odporom v hodnote 3,7.
Opis produktu: Husky Fledy 4 je pohodlná samonafukovacia karimatka, ktorá je dokonalým spoločníkom pre všetky outdoorové aktivity. Vďaka svojej nízkej hmotnosti a skladných rozmerom sa ľahko zmestí do batohu. Karimatka je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu 190T Polyester, čo zaručuje jej odolnosť a spoľahlivosť. S hrúbkou izolačnej vrstvy až 4 cm karimatka poskytne maximálny komfort počas spánku. Husky Fledy 4 disponuje tepelným odporom v hodnote 3,7.
Parametre
| Materiál | 190 T Polyester |
|---|---|
| Typ | Samonafukovacia |
| Rozmer | 183 x 51 x 4 |
| Hmotnosť | 0,843 kg |
| Rozmer v zbalenom stave | 26 x 18 cm |
| Dĺžka | 183 cm |
| Šírka | 51 cm |
| Hrúbka | 4 cm |
| R - Tepelný koeficient | 3 , 7 |









