Coleman | Biker
Coleman Biker je ľahký spací vak s vysoko výkonnou izoláciou, vnútorným vreckom, extra priestorom pre nohy a dá sa zbaliť do malého objemu. viac
Coleman Biker je ľahučký spací vak, navrhnutý tak, aby čo najlepšie vyhovoval pre letné cykloturistické putovanie, ale aj pri pešej či vodáckej turistike. Je preto naozaj ľahký a výborne zbaliteľný do malého objemu, hravo sa teda zmestí napríklad do cyklobrasní. Vďaka precíznemu nepremokavému obalu s ventilom a rolovacím uzáverom bude Biker vždy skutočnou zárukou kvalitného spánku, aj keby všetko ostatné totálne premoklo. Tvar múmie so sťahovacou kapucňou zaistí efektívne využitie izolačného výkonu odľahčeného vlákna Coletherm® Micro. Biker je perfektný všade tam, kde nehrozia nečakané mrazy a naopak hrozí, že ťažká a objemná batožina by pokazila radosť z putovania. Nezanedbateľnou výhodou je fakt, že vďaka veľkosti a použitým materiálom je možné spacák vyprať aj v domácej práčke.
Parametre
| Vodeodolnosť | Vodotesný obal |
|---|---|
| Materiál - výplň | Coletherm® |
| Hmotnosť | 0,99 kg |
| Plnenie | Izolácia Coletherm® |
| Vnútorný materiál | Česaný polyester |
| Vonkajší materiál | Polyester , diamantový ripstop polyester |
| Rozmer v zbalenom stave | 26 x 30 x 8 cm |
| Príslušenstvo | Nepremokavý obal s ventilom a rolovacím uzáverom |
| Dĺžka | 220 cm |
| Teplota extrém | -2 °C |
| Typ spacáku | Múmiový |
| Teplota komfort / high komfort | +14 °C |
| Teplota limit / low komfort | +10 °C |
| Vrecká | Vnútorné vrecko |
| Hmotnosť výplne | 340 g |










