Husky | Drumy
Husky Drumy je ľahký a pohodlný trojsezónny spací vak v dekovom strihu, ktorý po rozopnutí možno použiť aj ako prikrývku. viac
Opis produktu: Husky Drumy je ľahký a pohodlný trojsezónny spací vak v dekovom strihu, ktorý po rozopnutí možno použiť aj ako prikrývku. Výplň z kačacieho peria zabezpečuje vynikajúci tepelný komfort. Vysoká odolnosť, pohodlie a izolačné vlastnosti sú zaručené prvotriednymi materiálmi na vnútornej aj vonkajšej strane. Veľmi jemné, ľahké a prievzdušné 100% nylónové vlákna účinne odolávajú roztrhnutiu či inému mechanickému poškodeniu, pričom dosahujú aj skvelú pevnosť a pružnosť. Protišmykové pásy na spodnej strane zabraňujú zošmyknutiu spacáka z podložky. Značkový, zateplený dvojcestný zips s poistkou umožňuje jednoduchú manipuláciu. Komfortnú výbavu dopĺňajú vonkajšie a vnútorné vrecko na drobnosti.
Parametre
| Rozmer | 85 x 220 cm |
|---|---|
| Hmotnosť (g) | 930 g |
| Konštrukcia | Komorová |
| Plnenie | Husie perie 300 g |
| Vnútorný materiál | 30D 350T Ripstop Nylon |
| Vonkajší materiál | 30D 350T Ripstop Nylon |
| Rozmer v zbalenom stave | 32 x 17 cm |
| Príslušenstvo | Kompresný obal , pútka na skladovanie , protišmykové pásy |
| Dĺžka | 220 cm |
| Šírka | 85 cm |
| Teplota extrém | -10 °C |
| Max. výška osoby (odporúčaná) | 195 cm |
| Teplota komfort / high komfort | 7 °C |
| Teplota limit / low komfort | 3 °C |
| Vrecká | Vonkajšie a vnútorné vrecko |







