Pinguin | Campus 3
Priestranný trojmiestny stan s veľkou variabilitou vchodov a rozmernou predsieňou zachováva výhodu malých stanov - ľahkú a rýchlu stavbu. viac
Priestranný stan s veľkou variabilitou vchodov a rozmernou predsieňou zachováva výhodu malých stanov - ľahkú a rýchlu stavbu. Campus 3 je tvorený kopulovou konštrukciou doplnenou o priestrannú tunelovú predsieň s vlastnou odnímateľnou podlážkou. Predsieň poskytuje dostatok priestoru na uloženie všetkých potrebných vecí, ale aj na trávenie času a oddychovanie. Vďaka tomu je stan Campus 3 ideálny aj na dlhšie pobyty a do kempu. Malý rozmer a relatívne nízka hmotnosť však umožňujú jeho použitie aj na výlety a treky, čo z neho robí skutočne univerzálny pohodlný a priestranný stan.
Tropiko je vyrobené z Polyesteru s polyuretánovým záterom, čo zabezpečuje nepremokavosť s vodným stĺpcom až 4000 mm H2O, švy sú podlepené páskou pre ešte lepšiu ochranu vpred vodou. Podlážka má stĺpec až 10 000 mm H2O. Konštrukcia je z piatich prútov, hlavnú kopulu stanu tvoria prúty s priemerom 9,5 mm, prút vytvárajúci priestrannú predsieň má priemer 8,5 mm a doplnené sú kratším prútom s priemerom 7 mm, ktorý je použitý ako výstuha nad vchodom do spálne. Predsieň je veľmi priestranná (rozmer cca 230 x 160 cm, zužujúca sa smerom k prednému vchodu) a je vybavená odnímateľnou podlážkou a dvomi vchodmmi. Stan Pinguin Campus 3 má hmotnosť 6,5 kg, no je možné ho postaviť bez vnútornej spálne iba s vonkajším plášťom, čím sa hmotnosť zníži na 4,9 kg.
Vďaka priestrannej spálni s rozmerom 220 x 205 cm skvele poslúži trom ľuďom, no pohodlne sa doňho zmestí napríklad aj rodina s dvomi deťmi. V prípade potreby však spálňa bez problémov vystačí na prespatie aj štyrom dospelým, ďalší sa núdzovo vyspia vo veľkej predsieni. Rozmer zloženého stanu je 59 x 19 cm a hmotnosť 6,5 kg.
Tropiko je vyrobené z Polyesteru s polyuretánovým záterom, čo zabezpečuje nepremokavosť s vodným stĺpcom až 4000 mm H2O, švy sú podlepené páskou pre ešte lepšiu ochranu vpred vodou. Podlážka má stĺpec až 10 000 mm H2O. Konštrukcia je z piatich prútov, hlavnú kopulu stanu tvoria prúty s priemerom 9,5 mm, prút vytvárajúci priestrannú predsieň má priemer 8,5 mm a doplnené sú kratším prútom s priemerom 7 mm, ktorý je použitý ako výstuha nad vchodom do spálne. Predsieň je veľmi priestranná (rozmer cca 230 x 160 cm, zužujúca sa smerom k prednému vchodu) a je vybavená odnímateľnou podlážkou a dvomi vchodmmi. Stan Pinguin Campus 3 má hmotnosť 6,5 kg, no je možné ho postaviť bez vnútornej spálne iba s vonkajším plášťom, čím sa hmotnosť zníži na 4,9 kg.
Vďaka priestrannej spálni s rozmerom 220 x 205 cm skvele poslúži trom ľuďom, no pohodlne sa doňho zmestí napríklad aj rodina s dvomi deťmi. V prípade potreby však spálňa bez problémov vystačí na prespatie aj štyrom dospelým, ďalší sa núdzovo vyspia vo veľkej predsieni. Rozmer zloženého stanu je 59 x 19 cm a hmotnosť 6,5 kg.
Parametre
| Materiál | Polyester , Nylon |
|---|---|
| Typ | Kopula - Tunel |
| Vetracie okná | 5 |
| Vonkajší materiál | Polyester , podlepené švy , PU záter |
| Rozmer v zbalenom stave | 19 x 59 cm |
| Počet osôb | 3 |
| Predsieň | Áno (cca 160 x 120 cm) |
| Vodeodolnosť tropika | 4 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 10 000 mm |
| Materiál podlaha | PU záter , Nylon |
| Vchody | 2 |
| Výška stanu | 130 (135) |
| Body kríženia | 1 |
| Celková hmotnosť | 6,5 kg |
| Rozmer - vonkajší | 370 x 235 x 135 cm |
| Rozmer - vnútorný | 205 x 220 x 130 cm |
| Kolíky | 21 ks |








