Pinguin | Campus 3 Duralu
Priestranný stan Pinguin Campus 3 s veľkou variabilitou vchodov a rozmernou predsieňou zachováva výhodu malých stanov - ľahkú a rýchlu stavbu. Vo verzii Duralu tvoria konštukciu stanu tvoria pevné duralové prúty, čo znižuje hmotnosť a zvyšuje pevnosť. viac
Priestranný stan Pinguin Campus 3 Duralu s veľkou variabilitou vchodov a rozmernou predsieňou zachováva výhodu malých stanov - ľahkú a rýchlu stavbu. Vo verzii Duralu tvoria konštukciu stanu tvoria pevné duralové prúty, čo znižuje hmotnosť a zvyšuje pevnosť. Tropiku je vyrobené z Polyesteru s polyuretánovým záterom, čo zabezpečuje nepremokavosť s vodným stĺpcom až 4000 mm H2O, švy sú podlepené páskou pre ešte lepšiu ochranu vpred vodou. Podlážka má stĺpec až 10 000 mm H2O. Konštrukcia je z piatich prútov, hlavnú kopulu stanu tvoria prúty s priemerom 9,5 mm, prút vytvárajúci priestrannú predsieň má priemer 8,5 mm a doplnené sú kratším prútom s priemerom 8 mm, ktorý je použitý ako výstuha nad vchodom do spálne. Predsieň je veľmi priestranná (rozmer cca 230 x 160 cm, zužujúca sa smerom k prednému vchodu) a je vybavená odnímateľnou podlážkou a dvomi vchodmmi. Stan Pinguin Campus 3 má hmotnosť 5,6 kg, no je možné ho postaviť bez vnútornej spálne iba s vonkajším plášťom, čím sa hmotnosť zníži na 4 kg.
Pinguin Campus 3 je priestranný, variabilný, no zachováva si výhody menších stanov - prijateľnú hmotnosť a jednoduchosť a rýchlosť rozloženia a zloženia. Tento univerzálny stan využijete ho na širokú škálu aktivít.
Pinguin Campus 3 je priestranný, variabilný, no zachováva si výhody menších stanov - prijateľnú hmotnosť a jednoduchosť a rýchlosť rozloženia a zloženia. Tento univerzálny stan využijete ho na širokú škálu aktivít.
Parametre
| Materiál | Polyester , Nylon |
|---|---|
| Typ | Kopula |
| Hmotnosť | 5,6 kg |
| Vetracie okná | 5 |
| Vonkajší materiál | Polyester , podlepené švy , PU záter |
| Rozmer v zbalenom stave | 19 x 59 cm |
| Počet osôb | 3 - 4 |
| Predsieň | Áno |
| Vodeodolnosť tropika | 4 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 10 000 mm |
| Materiál podlaha | PU záter , Nylon |
| Vchody | 2 |
| Výška stanu | 135 (130) cm |
| Body kríženia | 1 |
| Celková hmotnosť | 5,6 kg |
| Materiál prútov | Dural 7001 T6 |
| Rozmer - vonkajší | cca 370 x 240 x 135 cm |
| Rozmer - vnútorný | 220 x 205 x 130 cm |
| Kolíky | spolu 0 , 21 ks , 33 |




