Mountain Equipment | Glacier Expedition
Mountain Equipment Glacier Expedition je páperový expedičný spacák do mrazivých nocí, ktorý je odolný voči vode, vetru a zároveň je výborne priedušný. viac
Parametre
| Materiál - výplň | Kačacie perie |
|---|---|
| Rozmer | 204 x 80 / 219 x 80 cm |
| Plnenie | 90/10- 700cuin , Kačacie perie 290g |
| Vnútorný materiál | 100% recyklovaný SUPERSOFTTM 20 |
| Vonkajší materiál | DRILITE® LOFT 30D |
| Rozmer v zbalenom stave | 34 x 29 x 25 cm |
| Hmotnosť (kg) | 1,98 / 2,079 kg |
| Max. výška osoby (odporúčaná) | 185 / 200 cm |
| Typ spacáku | Múmiový |
| T - Komfort (podľa EN13537) | -35 °C |





