Husky | Sherpa
Teleskopické trekingové palice Husky Sherpa s anatomickým korkovým držadlom a nastaviteľným pútkom. Karbidové hroty majú bezpečnostné kryty. viac
Teleskopické trekingové palice Husky Sherpa s anatomickým korkovým držadlom a nastaviteľným pútkom. Paličky sú trojdielne s nastaviteľnou dĺžkou v rozmedzí 67 a 135 cm, uyzamykanie dĺžky je pomocou jednoduchých skrutkovacích zámkov. Súčasťou balenia sú gumové koncovky hrotov a dva páry odnímateľných snehových tanierov s priemerom 5,3 a 10 cm.
Parametre
| Materiál | Hliník 7075 |
|---|---|
| Rozmer | 67 - 135 cm |
| Hmotnosť (g) | 2 x 290 g |
| Príslušenstvo | gumové koncovky , 2 páry snehových tanierov |
| Držadlo | Korok , pena EVA |
| Počet dielov | 3 |
| Hrot | Karbid |
| Systém uzamykania dĺžky | Skrutkovací (Otáčací) |
| Priemer paličky | 18 / 16 / 14 mm |
| Antishock (Odpruženie) | Áno |



