Husky | Monti
Husky Monti je spací vak s možnosťou zväčšenia šírky vnútorného priestoru až o 20 centimetrov. viac
Husky Monti je spací vak s možnosťou zväčšenia šírky vnútorného priestoru až o 20 centimetrov, vďaka rozzipsovaniu dodatočného bočného zipsu.
Spacák Monti je vyrobený z kvalitných materiálov, z vonkajšieho 210T Polyester Ripstop, z vnútorného 210T Plain Polyester a z výplne, ktorú tvorí 1 kanálikové duté vlákno. Tieto materiály sú zárukou dostatočného teplotného komfortu v jarnom, letnom a v jesennom období. Súčasťou spacieho vaku je systém pravého a ľavého zipsu, pozdĺžne zapínanie, sťahovanie okolo hlavy a ramien, zatepľovací golier, veľké vrecko v kapucni, vnutorné vrecko na drobnosti a kompresný obal. Rozmery spacáku Monti sú 85 x 220 centimetrov a v zbalenom stave sú 35 x 20 centimetrov, váži 1550 gramov. Odporúčaná maximálna výška osoby je 195 centimetrov. Spací vak Monti sa dá všestranne využiť na výlety do prírody, do kempu alebo na treky.
Spacák Monti je vyrobený z kvalitných materiálov, z vonkajšieho 210T Polyester Ripstop, z vnútorného 210T Plain Polyester a z výplne, ktorú tvorí 1 kanálikové duté vlákno. Tieto materiály sú zárukou dostatočného teplotného komfortu v jarnom, letnom a v jesennom období. Súčasťou spacieho vaku je systém pravého a ľavého zipsu, pozdĺžne zapínanie, sťahovanie okolo hlavy a ramien, zatepľovací golier, veľké vrecko v kapucni, vnutorné vrecko na drobnosti a kompresný obal. Rozmery spacáku Monti sú 85 x 220 centimetrov a v zbalenom stave sú 35 x 20 centimetrov, váži 1550 gramov. Odporúčaná maximálna výška osoby je 195 centimetrov. Spací vak Monti sa dá všestranne využiť na výlety do prírody, do kempu alebo na treky.
Parametre
| Materiál - výplň | Duté vlákno (1-kanálikové) |
|---|---|
| Rozmer | 85 x 220 cm |
| Konštrukcia | Dvojvrstvová |
| Plnenie | 1-kanálikové duté vlákno |
| Vnútorný materiál | 100% Polyamid (Nylon) |
| Vonkajší materiál | 100% Polyester Hexagonal Ripstop |
| Rozmer v zbalenom stave | 35 x 20 cm |
| Príslušenstvo | kompresný obal , systém pravého a ľavého zipsu , pozdĺžne zapínanie , sťahovanie okolo hlavy a ramien , zatepľovací golier |
| Hmotnosť (kg) | 1,55 kg |
| Dĺžka | 220 cm |
| Šírka | 85 cm |
| Teplota extrém | -11 °C |
| Max. výška osoby (odporúčaná) | 195 cm |
| Typ spacáku | Múmiový |
| Teplota komfort / high komfort | 5 °C |
| Teplota limit / low komfort | 1 °C |
| Vrecká | Vonkajšie vrecko na drobnosti , veľké vrecko v kapucni |















