Husky | Kids Mystic
Husky Kids Mystic je detský spacák, ktorý sa vďaka svojej nízkej hmotnosti a malému prepravnému objemu skvele hodí na detské tábory, vodácke výpravy alebo kempovanie v prírode. viac
Opis výrobku: Husky Kids Mystic je detský spacák, ktorý sa vďaka svojej nízkej hmotnosti a malému prepravnému objemu skvele hodí na detské tábory, vodácke výpravy alebo kempovanie v prírode. Kvalitná náplň z 1-kanálového dutého vlákna zabezpečí vynikajúci tepelný komfort. Vysoká odolnosť proti nepriazni počasia, priedušnosť a izolačné vlastnosti sú zaručené kvalitným materiálom na vnútornej aj vonkajšej strane. Vnútro tvorí 210T Polyester a ako vonkajší materiál bol použitý 100% Polyester. Súčasťou výbavy je aj sťahovací golier. Pozdĺžne zapínanie a systém pravého a ľavého zipsu zabezpečujú ľahkú manipuláciu. Ďalšou výbavou sú vonkajšie vrecko na drobnosti, sťahovanie okolo hlavy, kompresný obal, reflexné prvky, krycia léga hlavného zipsu a vrecko na zafixovanie karimatky.
Parametre
| Rozmer | 70 x 170 cm |
|---|---|
| Konštrukcia | Dvojvrstvová |
| Plnenie | 1-kanálikové duté vlákno |
| Vnútorný materiál | 210T Polyester |
| Vonkajší materiál | 100% Polyester |
| Rozmer v zbalenom stave | 34 x 18 cm |
| Príslušenstvo | Kompresný obal , reflexné prvky |
| Hmotnosť (kg) | 1,07 kg |
| Dĺžka | 170 cm |
| Šírka | 70 cm |
| Teplota extrém | -10 °C |
| Max. výška osoby (odporúčaná) | 145 cm |
| Typ spacáku | Múmiový |
| Teplota komfort / high komfort | 8 °C |
| Teplota limit / low komfort | 2 °C |
| Vrecká | Vonkajšie vrecko na drobnosti |











