Husky | Kids Merlot
Husky Kids Merlot je detská, zmenšená verzia klasického múmiového spacáku. Vyniká nízkou hmotnosťou a malým prepravným objemom. viac
Husky Kids Merlot je detská, zmenšená verzia klasického múmiového spacáku. Vyniká nízkou hmotnosťou a malým prepravným objemom. Oproti klasickej verzii, táto verzia má dlhší zips, aby komfortne vyhovoval pre deti. Je vyrobené z prýjemných a kvalitných materiálov, ako izolačná vrstva bola použitá dvojvrstvová izolácia z 1-kanálikového dutého vlákna.
Rozmery sapcieho vaku Kids Merlot sú 70 x 170 centimertov, ideálne sa hodí pre deti do výšky cca 145 cm. V zbalenom stave má približne 20 x 35 centimetrov. Spacák váži iba 1,1 kila. Je vybavený systémom ľavého a pravého zapínania (možnosť spojenia dvoch rovnakých spacákov s opačnou stranou zipsu), zateplovacím golierom, sťahovaním okolo hlavy, vreckom na zafixovanie karimatky, aby držala o spacák a spacák sa pri spánku z karimatky nezošuchol. K výbave patrí tiež kompresný obal a dvojica vreciek - jedno vnútorné a jedno vonkajšie. Spací vak Kids Merlot je vhodný na všestranné využitie do detských táborov, na kempovanie, na prespávanie na chaty či útulne a akékoľvek iné výlety a výpravy do prírody.
Rozmery sapcieho vaku Kids Merlot sú 70 x 170 centimertov, ideálne sa hodí pre deti do výšky cca 145 cm. V zbalenom stave má približne 20 x 35 centimetrov. Spacák váži iba 1,1 kila. Je vybavený systémom ľavého a pravého zapínania (možnosť spojenia dvoch rovnakých spacákov s opačnou stranou zipsu), zateplovacím golierom, sťahovaním okolo hlavy, vreckom na zafixovanie karimatky, aby držala o spacák a spacák sa pri spánku z karimatky nezošuchol. K výbave patrí tiež kompresný obal a dvojica vreciek - jedno vnútorné a jedno vonkajšie. Spací vak Kids Merlot je vhodný na všestranné využitie do detských táborov, na kempovanie, na prespávanie na chaty či útulne a akékoľvek iné výlety a výpravy do prírody.
Parametre
| Materiál - výplň | Duté vlákno |
|---|---|
| Rozmer | 70 x 170 cm |
| Certifikácia | ISO 13537 |
| Konštrukcia | dvojvrstvová |
| Plnenie | 1-kanálkové duté vlákno |
| Vnútorný materiál | 210T Polyester |
| Vonkajší materiál | 100% Polyamid (Nylon) |
| Rozmer v zbalenom stave | 20 x 35 cm |
| Príslušenstvo | kompresný obal , zateplovací golier , systém pravého a ľavého zipsu , pozdĺžne zapínanie |
| Hmotnosť (kg) | 1,1 kg |
| Dĺžka | 170 cm |
| Šírka | 70 cm |
| Max. výška osoby (odporúčaná) | 145 cm |
| Typ spacáku | Múmiový detský |
| Vrecká | vnútorné a vonkajšie vrecko , vrecko na zafixovanie karimatky |
| T - Komfort (podľa EN13537) | +8 °C |
| T - Limit (podľa EN13537) | +2 °C |
| T - Extrém (podľa EN13537) | -10 °C |













