Fenix | HM50R V2.0
Čelovka Fenix HM50R je malá ale veľmi výkonná čelovka s funkciou priameho nabíjania. Čelovka ponúka maximálny výkon až 700 lúmenov s dosvitom do max. 115 metrov a zabudovaným červeným LED svetlom. Výhodou je jej univerzálnosť a použitie na čokoľvek, pretože je vyňateľná z držiaka. viac
Fenix HM50R V2.0 je druhá generácia obľúbenej nabíjateľnej čelovky s výkonom až 700 lúmenov, dosvitom 115 metrov a s možnosťou svietenia červeným svetlom. Na napájanie je možné použiť buď Li-ion akumulátor RCR123A (je súčasťou balenia), alebo jednorazovú batériu CR123A (s obmedzeným max. výkonom na 130 lúmenov). Akumulátor RCR123A možno dobíjať cez USB-C konektora priamo v čelovke. Svetelným zdrojom je špičková LED Cree XP-G3 S4 s denným odtieňom svetla (6000 K). V ovládacom tlačidle na boku čelovky je tiež zabudovaná indikačná dióda, ktorá po stlačení ukazuje stav nabitia batérie. Čelovka je vybavená funkciou predĺženia výdrže. Pri dlhšom použití postupne znižuje výkon v malých krokoch pre dosiahnutie dlhšej doby svietenia.
Celokovová konštrukcia zaisťuje vysokú odolnosť, optimálne chladenie a zároveň je HM50R plne vodotesná podľa štandardu IP68 až do hĺbky 2 metre pod vodou. Praktickosť čelovky zvyšuje možnosť vyňať svetlo z hlavového držiaka a používať ho aj ako malú vreckovú baterku s uchytením pomocou spony. Čelovka Fenix HM50R V2.0 je ideálnym spoločníkom pre rôznorodé športové a outdoorové aktivity, výlety do prírody ale aj do domácnosti a na prácu - získate tak naozaj univerzálne, spoľahlivé, kvalitné svietidlo s výbornými parametrami. Upravenou verziou tohto modelu je verzia HM51R V2.0 s až 9 režimami svietenia a viacerými menšími zmenami parametrov.
Celokovová konštrukcia zaisťuje vysokú odolnosť, optimálne chladenie a zároveň je HM50R plne vodotesná podľa štandardu IP68 až do hĺbky 2 metre pod vodou. Praktickosť čelovky zvyšuje možnosť vyňať svetlo z hlavového držiaka a používať ho aj ako malú vreckovú baterku s uchytením pomocou spony. Čelovka Fenix HM50R V2.0 je ideálnym spoločníkom pre rôznorodé športové a outdoorové aktivity, výlety do prírody ale aj do domácnosti a na prácu - získate tak naozaj univerzálne, spoľahlivé, kvalitné svietidlo s výbornými parametrami. Upravenou verziou tohto modelu je verzia HM51R V2.0 s až 9 režimami svietenia a viacerými menšími zmenami parametrov.
Parametre
| Hmotnosť (g) | 78 g |
|---|---|
| Režim svietenia | 6 |
| Doba svietenia | 120 hod |
| Zdroj energie | 18650 (RCR123A) - priložené |
| Dosvit | 115 m |
| Svetelný výkon | 700 lm |
| Modelový rad | HM-R |
| Typ batérií | Akumulátor 18650 |
| Umiestnenie batérií | V tele čelovky |
| Farebné svietenie | Nie |
| Intenzita | 3350 cd |
| Zaostrovanie (meniteľný svetelný kužel) | Nie |



