Coleman | Polygon 6
Coleman Polygon 6 je vodotesný stan, ktorý ponúka plný 360 ° výhľad na vaše okolie, vrátane dômyselných sklopných dverí pre pohodlie. Materiál zaisťuje, že sa látka nebezpečne nerozhorí a sama uhasne, čo poskytuje čas na únik v prípade núdze. viac
Coleman Polygon 6 je vodotesný stan, ktorý ponúka plný 360 ° výhľad na vaše okolie, vrátane dômyselných sklopných dverí pre pohodlie. Otváranie po stranách umožňuje do stanu veľa vzduchu a svetla. K dispozícii sú 2 dvere, jedny sú patentované Coleman Hinged Door a elektrický port pre pohodlie. Plachtu je možné sňať a stan sa premení na premietaciu miestnosť odolnú proti hmyzu, ideálnu na záhradu. Materiál zaisťuje, že sa látka nebezpečne nerozhorí a sama uhasne, čo poskytuje čas na únik v prípade núdze. Oceľové tyče sú neuveriteľne pevné a odolné a ponúkajú zvýšenú pevnosť pre väčšie konštrukcie rodinných stanov.
Parametre
| Typ | Alkoholový varič |
|---|---|
| Rozmer | 330 x 320 x 190 cm |
| Hmotnosť | 14,5 kg |
| Vetracie okná | 5 |
| Vnútorný materiál | Priedušný polyester , sieť proti hmyzu No-see-um |
| Vonkajší materiál | Polyester , potiahnuté PU |
| Príslušenstvo | Prepravná taška |
| Počet osôb | 6 |
| Vodeodolnosť tropika | 2 000 mm |
| Materiál podlaha | PE , zvárané |
| UV Ochrana | Áno |
| Vchody | 2 (výklopné dvere) |
| Výška stanu | max. 213 cm |









