Coleman | Pathfinder
Coleman Pathfinder je dostatočne teplý spací vak nízkej hmotnosi, dobre zbaliteľný, s vysoko účinnou izoláciou, dostatkom miesta na nohy a vnútorným vreckom na uloženie cenností. viac
Coleman Pathfinder je dostatočne teplý spací vak s dôrazom na nižšiu váhu a jednoduchú zbaliteľnosť navrhnutý pre peších či vodných turistov pri jej dobrodružných aktivitách v chladnejších mesiacoch. Je výborne zbaliteľný do malého objemu vďaka vodnému vaku, ktorý je súčasťou. Tvar múmie so sťahovacou kapucňou zaistí efektívne využitie izolačného výkonu značkového vlákna Coletherm® Micro. ZipPlow™ zabraňuje zasekávaniu zipsu odhrnutím látky zo zipsu, pre ľahké nastupovanie a vystupovanie zo spacieho vaku. Auto-Lock zips zase zabraňuje samovoľnému rozopnutiu zipsu uzamknutím.
Parametre
| Vodeodolnosť | Vodotesný obal |
|---|---|
| Materiál - výplň | Coletherm® |
| Hmotnosť | 1,7 kg |
| Plnenie | Izolácia Coletherm® |
| Vnútorný materiál | Česaný polyester |
| Vonkajší materiál | Polyester , diamantový ripstop polyester |
| Rozmer v zbalenom stave | 40 x 40 x 65 cm |
| Príslušenstvo | Vodný vak |
| Dĺžka | 220 cm |
| Teplota extrém | -18 °C |
| Typ spacáku | Múmiový |
| Teplota komfort / high komfort | +3 °C |
| Teplota limit / low komfort | -2 °C |
| Vrecká | Vnútorné vrecko |
| Hmotnosť výplne | 1065 g |









