Millet | Summiter
Millet Summiter je univerzálny trojsezónny páperový spacák. Je plnený kačacím perím a napriek nízkej hmotnosti a malému rozmeru v zbalenom stave poskytuje výborný tepelný komfort. viac
Millet Summiter je univerzálny trojsezónny páperový spacák. Je plnený kačacím perím a napriek nízkej hmotnosti a rozmeru v zbalenom stave poskytuje výborný tepelný komfort (hodnoty +3 / -2 / -18 C). Spacák je pohodlný, samozrejmosťou je nastaviteľná kapucňa a je vybavený golierom, ktorý zabraňuje úniku tepla okolo hlavy a zatepleným podšitím bočného zipsu. Spacák Summiter je vyrobený z odolnej a nepremokavej látky, ktorá zabráni prenikaniu vlhka do vnútra spacáku a k izolácii, vnútorná látka je mäkká a pohodlná. Spacák Millet Summiter ponúka vynikajúci kompromis medzi nízkou hmotnosťou a malým rozmerom, dobrou tepelnou izoláciou a priaznivou cenou.
Parametre
| Materiál | Kačacie páperie 90/10 , POLYESTER 20 DENIER 300 t ripstop |
|---|---|
| Materiál - výplň | Páperie |
| Rozmer | vonkajší: 210 x 50 - 78 (Regular) / 230 x 55 - 82 (Long) cm |
| Konštrukcia | H-chamber |
| Hmotnosť (kg) | 1,1 (Regular) / 1,2 (Long) kg |
| Dĺžka | 210 cm |
| Šírka | 50 - 78 cm |
| Objem | 4 , 5 L (Regular) / 5 , 5 L (Long) |
| Typ spacáku | Múmiový |
| Vrecká | vnútorné |
| Hmotnosť výplne | 350 g |
| T - Komfort (podľa EN13537) | +3 °C |
| T - Limit (podľa EN13537) | -2 °C |
| T - Extrém (podľa EN13537) | -18 °C |




