Ruike | Fang P105
Ruike Fang P105 je zatvárací vreckový nôž so širokou čepeľou, ktorá je vyrobená z martenzitovej chrómovej ocele Sandvik 14C28N s optimalizovaným chemickým zložením a kryštalickou štruktúrou. viac
Ruike Fang P105 je zatvárací vreckový nôž so širokou čepeľou, ktorá je vyrobená z martenzitovej chrómovej ocele Sandvik 14C28N s optimalizovaným chemickým zložením a kryštalickou štruktúrou. Na výrobu rukoväte bol použitý materiál G10, teda kombinácia sklených vlákien a živice. Rukoväť je opatrená protišmykovým povrchom, vďaka ktorému nôž pohodlne sedí v ruke. Poistka Liner Lock sa stará o ochranu pred nechceným zatvorením. Vďaka spone na uchytenie vo vrecku je nôž ideálnym spoločníkom pri každodennom nosení. Nízka hmotnosť (147 gramov) robí z Ruike Fang P105 veľmi jednoducho prenosný zatvárací nôž. Celková dĺžka noža je 213 mm, z ktorej 91,6 mm tvorí čepeľ. Tá má hrúbku 3,5 mm a tvrdosť na úrovni 58-60 HRC. Ruike Fang P105 je k dispozícii v dvoch farebných prevedeniach, tmavomodro - čiernej a svetlomodro - čiernej.
Parametre
| Hmotnosť (g) | 147 g |
|---|---|
| Záruka | 5 rokov |
| Klip / Spona | Oceľová spona |
| Poistka sklápania | Liner Lock |
| Celková dĺžka | 213 mm |
| Materiál - čepel | Sandvik 14C28N nerezová oceľ |
| Materiál - rukoväť | G10 (kombinácia sklených vlákien a živice) |
| Dĺžka čepele | 9,16 cm |
| Tvrdosť čepele | 58-60 HRC |
| Počet fukncií | 1 |
| Hrúbka čepele | 3,5 mm |







