Primus | Express Stove
Primus Express Stove je jednoduchý, spoľahlivý a kompaktný varič, vhodný na všetky outdoorové aktivity. Je vhodný na varenie pre 1 až 2 osoby. viac
Primus Express Stove je jednoduchý, spoľahlivý a kompaktný varič, vhodný na všetky outdoorové aktivity. Je vhodný na varenie pre 1 až 2 osoby. Vyniká svojim malým rozmerom (87 x 40 x 83 mm) a vysokým výkonom (2600 W, 8900 BTU/h) a výbornou robustnosťou a spoľahlivosťou. Samozrejmosťou je možnosť regulácie intenzity plameňa. Varič Primus Express Stove ponúka vynikajúci pomer kvalita / cena. Jeden liter vody uvedie do varu už za cca 2:35 min. S 230 gramovou kartušou Primus Power Gas zabezpečí približne 85 minút horenia.
Express Stove je k dispozícii vo verzii so samostatným elektrickým piezzo zapalovaním, ktoré je priložené k varuči, aj vo verzii bez neho. Súčasťou balenia je aj uzatvárateľný prepravný obal. Plynová kartuša nie je súčasťou balenia.
Express Stove je k dispozícii vo verzii so samostatným elektrickým piezzo zapalovaním, ktoré je priložené k varuči, aj vo verzii bez neho. Súčasťou balenia je aj uzatvárateľný prepravný obal. Plynová kartuša nie je súčasťou balenia.
Parametre
| Materiál | nerezová oceľ , mosadz |
|---|---|
| Typ | Plynový varič |
| Rozmer | 87 x 40 x 83 |
| Palivo | plyn |
| Hmotnosť (g) | 82 g |
| Doba varu 1l vody | 2:30 min |
| Príkon (Výkon) | 2600 W |
| Spotreba paliva | 185 g / hod. |
| Doba horenia | 230g kartuša: 85 min |
| Umiestnenie horáka | na kartuši |
| Piezoelektrické zapalovanie | Áno - samostatné |




