Pinguin | Taifun 3
Inovovaný model trojmiestneho stanu Pinguin Taifun 3 s dvoma vchodmi a predsieňami a s pevnou konštrukciou 4 prútov. viac
Inovovaný model trojmiestneho stanu Pinguin Taifun 3 s dvomi priestrannými vchodmi a dvomi predsieňami a s pevnou konštrukciou 4 prútov. Predsienky sú dostatočne vysoké, tuhosť konštrukcie predurčuje stan na použitie i v náročnejších podmienkach. Vnútorný rozmer 220 x 205 cm určuje stan pre použitie pre troch ľudí, avšak v prípade núdze v ňom prenocujú aj štyria.
Parametre
| Typ | Kopula |
|---|---|
| Vetracie okná | 2 |
| Vonkajší materiál | 100% Polyester Ripstop 210T s PU záterom |
| Rozmer v zbalenom stave | 45 x 22 cm |
| Počet osôb | 3 |
| Predsieň | 2 (hĺbka 100 cm) |
| Vodeodolnosť tropika | 4 000 mm |
| Materiál podlaha | Vrstvený polyetylen ripstop |
| Vchody | 2 |
| Výška stanu | 128 (137) |
| Body kríženia | 5 |
| Celková hmotnosť | 5,2 kg |
| Rozmer - vonkajší | cca 240 x 405 x 137 cm |
| Rozmer - vnútorný | 220 x 205 x 128 cm |
| Kolíky | 16 ks |
![xtrek.sk|[product_name] xtrek.sk|[product_name]](https://xtrek.s22.cdn-upgates.com/_cache/8/1/81daac5b2e7c0d55750eb055f11b8b71-logo-small-300x-transp.png)
![xtrek.sk|[product_name] xtrek.sk|[product_name]](https://xtrek.s22.cdn-upgates.com/_cache/e/e/eeaa4f295a2a5d0b478f00d4c5ae179e-logo-small-300x-transp.png)

