Pinguin | Aero 3
Ultraľahký priestranný stan pre dve až tri osoby s dvoma vchodmi a dvoma predsieňami. viac
Ultraľahký priestranný stan Pinguin Aero 3 je určený pre dve, alebo tri osoby. Je vybavený dvoma vchodmi a dvoma predsieňami.
Parametre
| Materiál | Nylon RipStop , UV ochrana |
|---|---|
| Typ | Kopula |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Konštrukcia | 5 mm , 2 prúty O 9 |
| Vetracie okná | 2 |
| Rozmer v zbalenom stave | 45 x 15 cm |
| Počet osôb | 2 - 3 |
| Predsieň | Áno |
| Vodeodolnosť tropika | 4 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 10 000 mm |
| Vchody | 2 (4) |
| Výška stanu | 115 (123) cm |
| Body kríženia | 1 |
| Celková hmotnosť | 3 kg |
| Materiál prútov | dural 7001 T6 |
| Kolíky | spolu 0 , 13 ks , 22 |

