MSR | Access 1
MSR Access 1 je ultraľahký štvorsezónny stan, ktorý je konštruovaný tak, aby spĺňal všetky požiadavky skialpinistov, splitboardistov a cestovateľov. viac
MSR Access 1 je ultraľahký štvorsezónny stan, ktorý je konštruovaný tak, aby spĺňal všetky požiadavky skialpinistov, splitboardistov a cestovateľov.
MSR Access 1 je ideálny pre zimné cestovanie a ochranu v náročných podmienkach horského prostredia. Stan ponúka dokonalú rovnováhu medzi tepelnou izoláciou a hmotnosťou, vďaka zmenšenej plochej sieťoviny udržuje teplo v chladných nociach a ľahká konštrukcia uľahčuje pohyb cez deň. Stan je vybavený prútmi Easton Syclone pre odolnosť v náročných zimných podmienkach, rámov s centrálnou oporou pre optimálny vnútorný priestor a odolnosť proti snehu, a vetracími otvormi v tropiku na zníženie kondenzácie. Stan je ľahko a rýchlo zostaviteľný vďaka spojeným prútom. Produkt obsahuje vnútorný stan, tropiko, prúty, kotviace kolíky, kotviace šnúry a skladovací vak. Odporúčame dokúpiť aj ochrannú podložku 13009 - MSR Footprint, ktorá chráni podlahu stanu pred poškodením a zvyšuje jeho trvanlivosť a umožňuje postaviť samostatne tropiko bez vnútorného stanu.
MSR Access 1 je ideálny pre zimné cestovanie a ochranu v náročných podmienkach horského prostredia. Stan ponúka dokonalú rovnováhu medzi tepelnou izoláciou a hmotnosťou, vďaka zmenšenej plochej sieťoviny udržuje teplo v chladných nociach a ľahká konštrukcia uľahčuje pohyb cez deň. Stan je vybavený prútmi Easton Syclone pre odolnosť v náročných zimných podmienkach, rámov s centrálnou oporou pre optimálny vnútorný priestor a odolnosť proti snehu, a vetracími otvormi v tropiku na zníženie kondenzácie. Stan je ľahko a rýchlo zostaviteľný vďaka spojeným prútom. Produkt obsahuje vnútorný stan, tropiko, prúty, kotviace kolíky, kotviace šnúry a skladovací vak. Odporúčame dokúpiť aj ochrannú podložku 13009 - MSR Footprint, ktorá chráni podlahu stanu pred poškodením a zvyšuje jeho trvanlivosť a umožňuje postaviť samostatne tropiko bez vnútorného stanu.
Parametre
| Materiál | Karbon/kevlar |
|---|---|
| Rozmer | 160 x 213 x 104 cm |
| Hmotnosť | minimálna: 1,37 kg |
| Konštrukcia | Samonosná konštrukcia |
| Vnútorný materiál | 20D Ripstop Nylon DWR/ 10D Polyester Micromesh |
| Rozmer v zbalenom stave | 46 x 15 cm |
| Príslušenstvo | skladovací vak , Prúty , kotviace kolíky , kotviace šnúry |
| Počet osôb | 1 |
| Predsieň | 1 |
| Vodeodolnosť tropika | 1 500 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 10 000 mm |
| Vchody | 1 |
| Výška stanu | 104 cm |
| Celková hmotnosť | 1,6 kg |
| Materiál prútov | Easton Syclone |
| Rozmer - vonkajší | 160 x 213 x 104 cm |
| Rozmer - vnútorný | 84 x 213 x 104 cm |
| Kolíky | 11 ks |



