LittleLife | Cross Country S4
Cross Country S4 je modernizovaná verzia pôvodných detských Cross Country nosidiel. Ide o vysoko všestranný, praktický a pohodlný model, vhodný na turistiku aj do mesta. viac
Je modernizovaná verzia pôvodných detských Cross Country nosidiel. Detská sedačka Cross Country S4 je vybavená niekoľkými praktickými prvkami, ktorými sú napríklad strmienok na nohy pre lepšie a pohodlnejšie posedenie, slnečná strieška, malé vreckové zrkadielko pre prípadnú kontrolu vášho malého cestovateľa, či pohodlný vankúšik pre pokojný odpočinok na cestách. Tento skvelý všestranný model je dokonale prispôsobený pohybu v prírode či prechádzke v meste. Detské krosná Cross Country S4 sú vysoko odolné a zároveň veľmi pohodlné na nosenie. Ponúkajú 20 litrov úložného priestoru s maximálnym zaťažením až 20 kg. Vďaka svojmu starostlivo navrhnutému systému prevedenia s ľahkými ramennými popruhmi so zvýšenou priedušnosťou, plne nastaviteľným chrbtovým systémom, či kotevným bodom, pre lepšiu stabilitu pri ukladaní dieťaťa do nosidiel, bude vaše cestovanie za dobrodružstvom plne komfortné.
Technické detaily: Nastaviteľná automaticky tvarovaná detská sedacia časť s postrojom X-Buckle; Otočný bedrový pás pre vaše pohodlie pri chôdzi; Držadlá na horné uchopenie; Mäkká podložka na tvár; Vrecko na fľaše; Kotviaci bod - stojanček pre lepšiu stabilitu; Veľké vrecko pre základné potreby či látkové hračky; Plne nastaviteľný chrbtový systém; Strmienok na nožičku pre pohodlnejšie posedenie; vreckové zrkadielko; Ochranná slnečná strieška; Určené pre deti od 6 mesiacov do 3 rokov; Výška dospelého rodičia 157 - 193 cm; BS EN 13209: 2004; BS EN 17-3: 1994
Technické detaily: Nastaviteľná automaticky tvarovaná detská sedacia časť s postrojom X-Buckle; Otočný bedrový pás pre vaše pohodlie pri chôdzi; Držadlá na horné uchopenie; Mäkká podložka na tvár; Vrecko na fľaše; Kotviaci bod - stojanček pre lepšiu stabilitu; Veľké vrecko pre základné potreby či látkové hračky; Plne nastaviteľný chrbtový systém; Strmienok na nožičku pre pohodlnejšie posedenie; vreckové zrkadielko; Ochranná slnečná strieška; Určené pre deti od 6 mesiacov do 3 rokov; Výška dospelého rodičia 157 - 193 cm; BS EN 13209: 2004; BS EN 17-3: 1994
Parametre
| Rozmer | 31 x 26 x 70 cm |
|---|---|
| Certifikácia | BS EN 13209: 2004 , BS EN 17-3: 1994 |
| Hmotnosť | 2,5 kg |
| Záruka | 2 roky |
| Príslušenstvo | UV strieška , zrkadielko , nožné strmienky , podložka |
| Nosnosť | 20 kg |
| Vrecká | 1.- veľké úložné vrecko , 2.- vrecko na fľaše |
| Doporučená výška postavy | 157 - 193 cm |
| Objem úložných priestorov | 20 L |
| Vek dieťaťa | od 6 mesiacov do 3 rokov |













