Lifesystems | Intensity 155 Head Torch
Lifesystems Intensity 155 Head Torch je výkonná čelovka so svietivosťou 155 lúmenov a nastaviteľným svetelným kužeľom 17-62 m. viac
Lifesystems Intensity 155 Head Torch je výkonná čelovka so svietivosťou 155 lúmenov. Ponúka 7 prepínateľných svetelných módov, ktoré pokryjú vaše požiadavky pri ktorejkoľvek aktivite.
Vlastnosti produktu: 155 lúmenov; Svetelný nastaviteľný kužeľ 17-62 m; Vysokovýkonná CREE XPG3 LED dióda a 2x červené LED diódy; 7 módov: High, Medium, Low, blikanie, červená LED + blikanie, SOS; Vodeodolné telo s nastaviteľným popruhom; 1x AA alkalická batéria (súčasť balenia); Doba svietenia až 35 hodín
Vlastnosti produktu: 155 lúmenov; Svetelný nastaviteľný kužeľ 17-62 m; Vysokovýkonná CREE XPG3 LED dióda a 2x červené LED diódy; 7 módov: High, Medium, Low, blikanie, červená LED + blikanie, SOS; Vodeodolné telo s nastaviteľným popruhom; 1x AA alkalická batéria (súčasť balenia); Doba svietenia až 35 hodín
Parametre
| Vodeodolnosť | Áno |
|---|---|
| Rozmer | 6,2 x 3,8 x 2,8 cm |
| Hmotnosť (g) | 72 g |
| Režim svietenia | 7 |
| Zdroj svetla | Cree XP-G3 |
| Dosvit | 62 m |
| Svetelný výkon | 155 lm |
| Typ batérií | AA tužkové |
| Farebné svietenie | Červené |


