Husky | Mantilla
Husky Mantilla je ultraľahký spacák, ktorý je vhodný do miernejších podmienok a teplejšieho obdobia. viac
Husky Mantilla je ultraľahký spacák, ktorý je vhodný do miernejších podmienok a teplejšieho obdobia. Kvalitný materiál spacieho vaku Husky Mantilla zaručuje nadštandardný komfort aj napriek tomu, že primárne nie je určený do extrémnych podmienok. Svojimi parametrami balansuje na hrane pohodlia trojsezónneho modelu, stále ho však môžete s prehľadom použiť napríklad aj v závere sezóny. Určený predovšetkým na výlety do prírody, vodácku turistiku, ale aj treking od jari až do zimy. Vďaka plneniu mikrovláknom má spacák skvelý tepelný komfort a nízku hmoptnosť. Teplotné hodnoty spacáku predstavujú rozmedzie +5 až 0 stupňov C pre komfort a až -5 stupňov pri extrémnom testovaní. K výbave patrí vrecko na vonkajšej strane spacieho vaku, zateplovací golier pre ešte lepší tepelný komfort a kompresný obal, vďaka ktorému je možné stiahnuť spacák na rozmer 28 x 20.
Parametre
| Materiál - výplň | Mikrovlákno |
|---|---|
| Rozmer | 85 x 220 cm |
| Konštrukcia | Jednovrstvová |
| Plnenie | Mikrovlákno |
| Vnútorný materiál | 100% Polyamid (Nylon) |
| Vonkajší materiál | 100% Polyamid (Nylon) |
| Rozmer v zbalenom stave | 28 x 20 cm |
| Príslušenstvo | kompresný obal |
| Hmotnosť (kg) | 1,250 kg |
| Dĺžka | 220 cm |
| Šírka | 85 cm |
| Max. výška osoby (odporúčaná) | 195 cm |
| Typ spacáku | Múmiový |
| T - Komfort (podľa EN13537) | 8 °C |
| T - Limit (podľa EN13537) | 4 °C |
| T - Extrém (podľa EN13537) | -5 °C |





